Jsem lektor, konzultant a kouč.Tomáš Gřešek lektor, kouč, konzultant

Jsem člověk, který se rád učí, neustále rozvíjí a hledá pro sebe i pro klienty netypické cesty rozvoje.

Preferuji učení se hravou formou, založenou na principech:

  • důvěry
  • vzájemného respektu
  • nadšení
  • seberealizace

Vystudoval jsem vysokou školu – obor mikrotechnologie. Ihned po sametové revoluci jsem začal podnikat. Začal jsem jako OSVČ, pak jsem založil firmu ELEKTRO MAR. V této firmě jsem pracoval postupně jako projektant, projekt manažer, ředitel marketingu, předseda představenstva. Firmu jsem dovedl k úspěšné fúzi s firmou SIEMENS.

Elektro MAR a Siemens - fůze

Po fúzi jsem byl zodpovědný za integraci firmy ELEKTRO MAR do struktur firmy SIEMENS  a za koordinaci činností s divizemi SIEMENS. Po úspěšné integraci jsem firmu opustil.

Jelikož miluji svobodu ve své práci, odešel jsem z lukrativního místa, začal od nuly opět jako OSVČ – tentokrát v roli lektora a konzultanta. Svým osobním přístupem, využíváním svých podnikatelských zkušeností a začleněním principů osobního rozvoje (zejména zkušenosti z poradenské činnosti mé ženy), jsem se stal úspěšným a vyhledávaným lektorem pro  rozvoj firem  a řízení projektů.

Jelikož se začala poradenská práce mé ženy a moje školení, čím dál více propojovat, rozhodli jsme se v roce 2008 založit vzdělávací firmu – EDUWAY. Název firmy vyšel z názvu naší vzdělávací a koučovací metody. EDUWAY logo
EDUWAY = Education Development Understanding WAY. Pomocí této metody pomáháme lidem najít jejich životní cestu, tak aby se učili, rozvíjeli a zejména, aby chápali smysl svého života.

V současné době se zaměřuji na rozvoj firem a rozvoj osobností. Snažím se o inovativní přístup a využívám progresivní trendy informačních technologií. Protože jsem přesvědčený, že to nejdůležitější ve firmách jsou lidé, tak se primárně zaměřuji na rozvoj osobnosti a týmů v těchto firmách.

WHO IS WHO - Tomáš GřešekWHO IS WHO 2013 – Prestižní  nakladatelství mě zařadilo do publikace WHO IS WHO osobnost roku 2013

 

 

 

 

 

[sociallocker id="1186"]

Stáhněte si můj životopis.  ŽIVOTOPIS TOMÁŠ GŘEŠEK

Děkuji Vám za Vás zájem.

Tomáš Gřešek 

[/sociallocker]